پرینت

روی کدام شبکه تتر بخریم؟ تتر TRC20 بهتر است یا ERC20؟

تترهای عرضه‌شده بر بستر شبکه اتریوم به‌خاطر امنیت و گستردگی پشتیبانی در برنامه‌های غیرمتمرکز و تترهای مبتنی بر بلاک چین ترون به‌دلیل ارزان‌بودن تراکنش‌ها و سرعت بالای انتقال میان معامله‌گران و سرمایه‌گذاران از محبوبیت بیشتری برخودارند.

بیشتر کاربرانی که خرید تتر را برای سرمایه‌گذاری و انجام معاملات خود انتخاب می‌کنند، پس از دیدن انواع تتر در بلاک چی

...
پرینت

آیا خرید تتر خوب است؟

خرید ارز دیجیتال تتر به‌جای دلار کاغذی با هدف حفظ ارزش سرمایه و با توجه به محدودیت‌هایی که برای سرمایه‌گذاری روی دلار در ایران وجود دارد، می‌تواند استراتژی خوبی باشد.

اگر خرید دلار یکی از استراتژی‌های شما برای فرار از تورم و حفظ ارزش سرمایه‌تان است، احتمالاً مشکلات مربوط به دلار کاغذی باعث شده است تا به خرید تتر به‌عنوان راه جایگزین فکر کنید. این اس

...
پرینت

چطور بهترین زمان برای خرید تتر را پیدا کنیم؟

یافتن بهترین زمان برای خرید تتر باتوجه به روند ناپایدار قیمت دلار در ایران می‌تواند برای بسیاری از افراد چالش‌برانگیز باشد. در یک پاسخ کلی، بهتر است معاملات خود را در روزهای کاری هفته، پس از تعیین نرخ دلار و زمانی انجام دهید که قیمت درچند روز گذشته روند نسبتاً ثابتی را طی کرده باشد.

پیداکردن زمان مناسب جهت خرید تتر از این حیث حائز اهمیت است که در در

...
پرینت

چرا قیمت تتر از دلار بیشتر است؟

به‌طور کلی، هزینه‌های تأمین غیرمستقیم تتر از منابع خارجی و رشد تقاضا در بازار، مهم‌ترین دلایلی هستند که باعث بیشتربودن ارزش ریالی تتر نسبت به دلار کاغذی در ایران می‌شوند.

در حالی که قیمت تتر به دلار آمریکا پیوند خورده است، در واقعیت شاهد گران‌تربودن قیمت آن (از نظر ریالی) نسبت دلار در بازار داخل کشور هستیم. همچنین، تتر به‌طور معمول تحت‌تأثیر نوسانات

...
پرینت

سلر نتورک چیست؟ معرفی کامل ارز CELR

سلر نتورک (Celer Network) پروتکلی با تمرکز بر تعامل‌پذیری بلاک چین‌هاست. این پلتفرم دسترسی به دیفای، گیم‌فای، توکن‌های غیرمثلی و بسیاری قابلیت‌های دیگر را در بین زنجیره‌های مختلف تنها با یک کلیک فراهم می‌کند.

طی سال‌های اخیر، پیشرفت‌های گسترده در حوزه‌های مختلفی همچون دیفای، گیم‌فای و توکن‌های غیرمثلی جامعه کریپتو را به تداوم پذیرش روزافزون بلاک چین

...

پیشنهادات امروزمون چیه؟

ads
ads2