پرینت

توکن غیرمثلی پویا یا dNFT چیست؟ آشنایی با NFTهای داینامیک و کارکرد آن‌ها

توکن غیرمثلی پویا (dynamic NFT) یا به‌اختصار dNFT نوعی توکن غیرمثلی است که به‌گونه‌ طراحی شده که ویژگی‌های آن باتوجه‌به شرایط جدید تغییر می‌کنند. بیشترین کاربرد توکن‌های غیرمثلی پویا در صنعت بازی‌های بلاک چینی است؛ چراکه NFTهای درون‌ بازی را می‌توان طوری طراحی کرد که شکل و قابلیت آن‌ها با ارتقای بازیکن به مرحله بعد تغییر پیدا کند.

توکن‌‌های غیرمثلی[

...
پرینت

۸ جایگزین قوی اوپن سی

در سال‌های اخیر، بازار فناوری توکن‌های غیرمثلی[1] یا NFT، حسابی داغ بوده است. هنرمندان، کلکسیونرها و حتی کاربران عادی، علاقه زیادی به ایجاد یا جمع‌آوری این دارایی‌های دیجیتال منحصربه‌فرد پیدا کرده‌اند. در همین راستا، بازارهایی منحصربه‌فرد[2] مانند اوپن سی (OpenSea) به وجود آمده‌اند تا علاقه‌مندان به NFT بتوانند آثار خود را به نمایش بگذارند یا خریدو

...
پرینت

F-NFT یا NFT تقسیم‌شده چیست؟ روشی متفاوت برای خرید توکن‌های غیرمثلی

اگر به قیمت سرسام‌آور بسیاری از توکن‌های غیرمثلی[1] (NFT) نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که تجمل‌گرایی وارد دنیای ارزهای دیجیتال نیز شده است. تصاویرِ لوکس پروفایل با قیمت‌های میلیون‌دلاری پشت ویترین‌هایی قرار گرفته‌اند که سرمایه‌گذاران خُرد با سرمایه‌های اندکشان به آن‌ها دسترسی ندارند.

علاوه‌براین، به‌نظر می‌رسد ماهیت توکن‌های غیرمثلی محدودیت‌هایی بر

...
پرینت

لوکس ریر (LooksRare)؛ آشنایی با رقیب سرسخت OpenSea

توکن‌های غیرمثلی[1] یا NFTها در سال ۲۰۲۱ درمجموع فروش ۲۴میلیارد‌دلاری را تجربه کردند. همچنین، مجموعه‌های توکن غیرمثلی مثل کریپتوپانکس[2] (CryptoPunks) و بورد ایپ یات کلاب[3] (Bored Ape Yacht Club) به محبوبیت فراوانی رسیدند و بسیاری از طرفداران ارزهای دیجیتال توکن‌هایی از این مجموعه‌ها را که متناسب با علایق آن‌ها بود، خریدند.

اوپن‌سی[4] (OpenSea)

...
پرینت

بهترین ابزارها برای ساخت NFT

توکن غیرمثلی (NFT) یکی از حوزه‌های جدیدی محسوب می‌شود که تب‌وتاب سرمایه‌گذاری در آن شدت گرفته است و بسیاری مشتاق ورود به این عرصه هستند. با آنکه افراد زیادی به کارایی توکن‌های غیرمثلی تردید دارند، این دسته از دارایی‌ها می‌توانند ابزاری نوآورانه و سودآور برای هنرمندان در زمینه‌های مختلف ازجمله هنر دیجیتال، موسیقی، فیلم و حتی صنعت مُد و لباس باشند.

اگ

...

پیشنهادات امروزمون چیه؟

ads
ads2