88981423
128 64 32 0902


سوال داری؟!!
بپرس (مشاوره رایگان)

پرینت

طراحی سایت

 

 طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی و اجرای پرتال های سازمانی

این گروه با هدف ایجاد تحول و روندی نو در طراحی وب سایت ایرانی، به عرصه فعالیت گام نهاد. بررسی های انجام شده نشان میدهد که اغلب شرکت ها و سازمان های ایرانی انتظارات خود را در مورد طراحی صفحات وب صرفاً محدود به ابعاد اطلاع رسانی آن می کنند حال آنکه در دنیای 35 میلیونی کاربران اینترنتی ایران، عدم توجه به ابعاد تجاری و بازاریابی در یک وب سایت، اشتباه تجاری بزرگی محسوب میشود.

پورتال نیک در قالب مجموعه خدمات حرفه ای طراحی وب سایت، علاوه بر طراحی وب سایت مشتریان خود بر مبنای آخرین اصول طراحی وب و رعایت استانداردهایی همچون بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، مشاوره و هدایت آنها را پس از طراحی، برای دستیابی به این بازار عظیم تجاری بر عهده خواهد گرفت. و آنها را در رقابت با سایر رقبای تجاری خود پیش خواهد انداخت.

پورتال نیک همواره در کنار مشتریان خود خواهد بود و با پشتیبانی و مشاوره خود آرامش را برای آنان به ارمغان خواهد آورد و مشتريان سود مستقيمی را از خدمات طراحی سایت اين گروه خواهند برد.

مراحل طراحی وب سایت گروه پورتال نیک:

  •  شناخت و آنالیز فعالیت ها و نیازهای شرکت و ديدگاه مدیران آن
  • تحلیل ساختار اصلي و نقشه سايت بر اساس فاز شناخت
  • طراحی گرافیکی بسیار زیبا و کارآمد
  • برنامه نویسی و توسعه سیستم
  • تست و ورود اطلاعات اولیه در فضای مجازی
  • بارگذاری واقعی در اینترنت و تست سیستم
  • دریافت نقطه نظرات مشتری و بهینه سازی بر اساس این نقطه نظرات
  • معرفی وب سایت به موتورهای جستجو گر وب سایت های مرتبط
  • ارائه یک برنامه بازاریابی و تبلیغاتی برای معرفی وب سایت در دنیای وب
webdesigndesign-banner3

 


 

شرح مراحل طراحی وب سایت موفق به روش گروه پورتال نيک:

اولين قدم در راه اندازي و طراحي يک وب سايت موفق ، شناخت و آناليز فعاليت ها ، بررسي دقيق نيازها و خدماتي است که وب سايت مي بايست در اختيار بازديدکنندگان سايت قرار دهد. مراحل بعدي طراحي مرتبط با شناسايي بسيار دقيق مخاطبان وب سايت و همچنين دلايل اصلي راه اندازي وب سايت خواهد بود. شناسايي سطوح مختلف بازديدکنندگان وب سايت، شناسايي سلايق ، شناسايي سطوح اجتماعي مخاطبان و بازديدکنندگان سايت ، بررسي سطح دانش مخاطبان در کاربري اينترنت، کيفيت دسترسي کاربران به اينترنت پر سرعت، شناسايي دقيق نيازها و روش برطرف نمودن اين نيازها توسط سايت، و ساير پارامترهايي از اين دست، همه و همه ما را در رسيدن به هدف نهايي که همان طراحي يک وب سايت موفق ، محبوب ، کاربردي با ميزان بازدهي بالا است ياري خواهد نمود. بديهي است در اين مرحله از طراحي سايت ، هرگونه اشتباه و يا ناديده گرفتن نيازهاي کاربران صدمات جبران ناپذيري را به فرآيند طراحي وبسايت خواهد زد.

با توجه به مطالب فوق الذکر، پيشنهاد گروه پورتال نيک به شما در يک جمله خلاصه خواهد شد که : پيش از هر چيز دليل اصلي طراحي سايت خود را براي خود به وضوح روشن نموده و نيازهاي مخاطبان سايت را نيز با مشاوره گروه پورتال نيک به طور دقيق بررسي نماييد.

پس از آنکه نيازهاي مخاطبان و عملکرد سايت شناسايي و بررسي شد، وارد مرحله دوم اجراي پروژه طراحي سايت خواهيم شد. در اين مرحله بر اساس مستندات بدست آمده از مرحله پيشين ، ساختار اصلي و نقشه سايت طراحي خواهد شد. با بدست آمدن ليستي از منوها، زير منو ها و ماهيت و عملکرد هريک از منو و زيرمنوهاي سايت در واقع نقشه عمراني طراحي سايت خود را در دست خواهيد داشت.
با توجه به طراحي نقشه سايت و ماهيت و مشخص شدن عملکرد هر يک از بخش هاي مختلف و همچنين به دست آوردن نيازهاي مخاطبين وب سايت در مراحل اول و دوم، اکنون زمان آن رسيده که نقشه گرافيکي و معماري سايت نيز در کنار نقشه عمراني وب سايت آماده و طراحي گردد. اين مرحله که در واقع فاز طراحي گرافيکي سايت نام دارد جزو اصلي ترين مراحل اجراي پروژه طراحي سايت مي باشد. طراحي گرافيک سايت مي بايست با دقت بسيار ، بر اساس نيازمندي هاي کاربران سايت، بر اساس عملکرد اصلي وب سايت و همچنين برگرفته از دانش ، تجربه و تخصص بالاي تيم طراحي گرافيک وب سايت گروه پورتال نيک صورت پذيرد. بررسي و مطالعه روانشناسي مخاطبين، روانشناسي رنگ ، مطالعه تصويري پروژه هاي روز دنيا از جمله مواردي است که در دستور کار تيم طراحي گروه پورتال نيک قرار دارد و نظارت و حساسيت بسيار بالاي مديران مجموعه به بخش طراحي، سبب خلق آثار و پروژه هايي در خور شأن کارفرمايان و مخاطبين ايراني و قابل رقابت در بازارهاي جهاني گرديده است.

پس از طراحي گرافيک قالب وب سايت و بخش هاي مختلفي که عملکردهاي متفاوتي دارند، در واقع نقشه معماري سايت نيز در کنار نقشه عمراني وب سايت به دست آمده و اکنون زمان انتخاب بستر و تکنولوژي نرم افزاري مناسب جهت برنامه نويسي و اجراي وب سايت مي باشد. مهمترين عامل در اين انتخاب ، دانش ، تجربه و تخصص تيم برنامه نويسي گروه پورتال نيک جهت انتخاب بهترين، سريعترين و همچنين به روز ترين تکنولوژي در طراحي وب سايت مي باشد. طراحي ، برنامه نويسي و ساخت ماژول و کامپوننت هاي اختصاصي با توجه به نيازمندي هاي سايت شما، ايجاد تعادل در بهينه سازي و زيبايي، و همچنين استفاده از آخرين تکنولوژي ها در طراحي وب سايت از جمله ويژگي هاي شاخص گروه پورتال نيک در امر طراحي سايت مي باشد. تاکيد مديران اين مجموعه بر تحقيق و توسعه، بررسي و مطالعه آخرين مقالات آموزشي و پژوهشي در زمينه طراحي و پياده سازي وب سايت و پرتال هاي سازماني و فروشگاهي ، مطالعه آخرين دستاوردهاي تجارت الکترونيک و تجارت مجازي ، و همچنين آموزش نيروهاي متخصص با دانش روز و ... همه و همه سبب افزايش سرعت عمل، کارايي در کنار زيبايي سايت ، آسودگي صاحبان مشاغل ، مديران و کاربران سايت ها گرديده است.

پس از اتمام عمليات اجرايي ، ساخت و برنامه نويسي ، وب سايت وارد مرحله آزمايش و تست عملکرد خواهد شد. در اين مرحله کليه بخش هاي وب سايت به دقت آزمايش شده و با شرايط و حالات مختلف مقداردهي اوليه استاتيک و ثانويه دايناميک خواهد شد. پس از بررسي و رفع اشکالات احتمالي و دريافت نقطه نظرات مشتري و بهينه سازي بر اساس اين نقطه نظرات ، تست نکات امنيتي بر روي وب سايت انجام گرديده و فايروال محافظ امنيتي نيز بر روي پورتال نصب خواهد شد. در صورت انجام ميزباني(هاستينگ) سايت بر روي سرورهاي قدرتمند گروه پورتال نيک، علاوه بر فايروال نرم افزاري نصب شده بر روي پورتال ، يک فايروال سخت افزاري و همچنين يک فايروال نرم افزاري نيز به صورت مجزا بر روي سرور نصب شده و از اطلاعات وب سايت شما محافظت خواهد نمود. پس از اتمام کليه مراحل فوق، وب سايت شما همچون کودکي تازه متولد شده ، نيازمند مراقبت و نگهداري مستمر مي باشد تا به سرانجام مقصود که همان زيبايي ، کارايي و حجم بازديد بالاي سايت است برسد. در آخر با معرفي وب سايت به موتورهاي جستجو گر ،  وب سايت هاي مرتبط و ارائه يک برنامه بازاريابي و تبليغاتي براي معرفي وب سايت در دنياي وب شما سايت ويژه ای خواهيد داشت.

 

برخی از نتایج بدست آمده در گوگل

کلمه کلیدی رتبه در گوگل وب سایت
تعمیرات واگن اول www.kavirwagon.com
انجمن هسته ای اول www.nsi.ir
Saina Energy اول www.sainaeng.com
ورمی کمپوست بهار پارس سوم www.baharpars.com
 نمايندگی بیمه ایران 5729 چهارم www.iranbimeh.ir
 شرکت نیشکر امیر کبیر  اول  www.ak-sugarcane.ir
کاریزنو اول www.kariznew.com
شرکت توسعه فناوری آراتکس اول www.aratex.ir
آذرخش ال ای دی اول www.azarakhshled.com
ورمی کمپوست هستی دوم  www.hastivermicompost.com
کانون سینما گران جوان اول www.kanooncj.ir


 

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly