Jan 26th تغییر آی پی میزبانی سرور لینوکس ایران

کاربران محترم سرور لینوکس ایرانبه اطلاع می رسانیم پیرو بهینه سازی ساختار شبکه آی پی هاست شما به مشخصات زیر در تاریخ 12 بهمن 99 بصورت زیر تغییر خواهد کرد:   سرویس : میزبانی سرور لینوکس ایرانآی پی ... بیشتر »

Jun 2nd انتقال سرور قدیم لینوکس خارج به سرور جدید

درود بر شمابا توجه به درخواست کاربران نسبت به کندی سرور لینوکس خارج برآن شدیم از سرور قوی تری استفاده کنیم.از اینکه مجبوریم به این سرعت اطلاعات اکانت مشتریان عزیز این سرور را منتقل کنیم ... بیشتر »

Feb 13th تغییر سرور قدیم لینوکس ایران به سرور جدید

درود بر شمابا توجه به وجود اختلالاتی در سرور قدیم در حال انتقال مشتریان عزیز این سرور به سرور جدید هستیماز اینکه مجبوریم به این سرعت اطلاعات اکانت مشتریان عزیز این سرور را منتقل کنیم عذرخواهی ... بیشتر »

Feb 3rd تغییرات قیمت هاست و دامنه

درود بر شما ،با توجه به تغییرات قیمت دلار و وابسته بودن خدمات دامنه و هاست به قیمت ارز، قیمت برخی از سرویس ها و دامنه ها افزایش یافته است اما با این حال پورتال نیک سعی خود را در ارائه کمترین ... بیشتر »

Jan 20th افزایش فضا برای هاست های رایگان

درود بر کاربران محترم پورتال نیک ،با توجه به درخواست برخی از کاربران به افزاش فضای هاست های رایگان، سایت پورتال نیک  فضای هاست های رایگان را جهت رضایت مندی کاربران از 200MB به 500MB ارتقاء داده ... بیشتر »

Jun 14th تغییر سرور لینوکس ایران

درود بر شماکاربران محترمی که هاست های آنها بر روی سرور لینوکس ایران قرار داشت به سرور دیگری منتقل گردید. چنانچه عمل انتقال سایت ها باعث وقفه در عملکرد آنها شده است از شما پوزش می طلبیم.سعی ما بر ... بیشتر »

Jun 14th بروز رسانی ناحیه کاربری

کاربران گرامیدرود بر شمابه اطلاع می رساند ناحیه کاربری بروزرسانی گردید و گرافیک آن تغییر گردید. اين امر در راستای کاربری ساده تر و استفاده راحت تر از طریق موبایل می باشد.در این راستا نقطه نظرات ... بیشتر »