88981423
128 64 32 0902


سوال داری؟!!
بپرس (مشاوره رایگان)

پرینت

راهنماي خريد

 کلیه خریدها در پورتال نيک، بصورت آنلاین و از طریق پورتال مشتریان در آدرس http://my.portalnic.ir انجام میشود .
برای خرید کافیست فقط یکبار در پورتال مشتریان پورتال نيک عضو شده و پس از ورود به پنل کاربری از منوی مشکی رنگ در قسمت بالا گزینه مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید سرویس مورد نظر نمایید.
پس از انجام مراحل خرید هر سرویس،‌ فاکتوری به مبلغ و شرح سرویس خریداری شده در پنل شما ایجاد میشود که میتوانید فاکتورهای پرداخت نشده را در “صفحه کاربری” مشاهده نمایید و با کلیک بر روی لینک “مشاهده فاکتور” فاکتور مورد نظر را باز نمایید و بصورت آنلاین این فاکتور را پرداخت فرمایید .
امکان پرداخت فاکتورها به صورت آنلاین از طریق کلیه کارتهای عضو شتاب و با در اختیار داشتن رمز دوم کارت وجود دارد، همچنین میتوانید پس از واریز وجه فاکتور به یکی از “شماره حسابهای بانکی پورتال نيک” مشخصات واریزی را در فاکتور بصورت “ثبت فیش بانکی” برای ما ارسال فرمایید تا واریزی توسط بخش حسابداری بررسی و تایید شود .

با انجام مراحل فوق شما میتوانید دامنه خود را بصورت آنلاین ثبت و همچنین اطلاعات هاست خریداری شده را در لحظه خرید و پرداخت فاکتور دریافت نمایید .
مشکلات احتمالی در خرید را میتوانید با ارسال تیکت به بخش فروش اطلاع دهید تا راهنمایی های لازم و کامل صورت پذیرد .

مالیات بر ارزش افزوده:

مالیات بر ازش افزوده کلیه سرویس های پورتال نيک صفر می باشد و مشتری هیچ گونه وجهی را به عنوان مالیات بر خرید و یا مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نخواهد کرد.

مدت زمان اعتبار قیمت ارائه شده برای فروش کالا و خدمات:

قیمتی که در هنگام سفارش در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، تا 10 روز از زمان سفارش معتبر مي‌باشد و بعد از آن خريدار مي بايست از طریق واحد مالی استعلام نماید و نسبت به پرداخت آن اقدام نمايد