ثبت دامنه نیمه رایگان

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

واحد ثبت دامنه پورتال نيک برای ترویج استفاده از دامنه ir. امکان ثبت دامنه نیمه رایگان ir. را برای عموم فراهم آورده است. با استفاده از این امکان ثبت دامنه (دامین) 50% رایگان انجام می شود و نیمی از هزینه پرداختی از سوی کاربران صورت می گیرد. استفاده از این سرویس برای عموم مردم آزاد است اما با توجه به تقاضای بسیار زیاد کاربران ارائه این سرویس از سوی پورتال نيک تنها بر مبنای بخت آزمایی(Lottery) امکان پذیر است و استفاده از آن تنها به شانس و اقبال کاربر بستگی دارد.

برای ثبت دامین نیمه رایگان Half Free Domain Registration) .ir) فقط کافیست در هنگام ثبت دامنه، کد ثبت دامنه نیمه رایگان که به رنگ آبی در این صفحه مشخص شده را وارد کنید، به این ترتیب دامنه (دامین) ir شما به مدت یکسال ثبت می شود! دامنه هایی که به صورت نیمه رایگان ثبت می شوند مانند سایر دامنه ها دارای تمامی امکانات مثل Whois، تعیین NS و هاست (Host) دلخواه، انتقال مالکیت و سایر امکانات می باشند و هیچ تفاوتی با دامنه هایی که با پرداخت کامل وجه ثبت می شوند ندارند.

کد ثبت دامنه نیمه رایگان (Free Domain) هر روز به تعداد محدودی از سوی پورتال نيک در همین صفحه منتشر می شود و با توجه به سهمیه روزانه در نظر گرفته شده، این کد در طول روز و در ساعات مختلف (بصورت تصادفی) تغییر می کند. شما می توانید با مراجعه به همین صفحه در ساعات مختلف از تغییر آن مطلع و نسبت به ثبت نیمه رایگان دامین خود اقدام نمایید.

در صورتی که هنگام وارد کردن کد با پیغام "کد تخفیف وارد شده پذیرفته نشد" مواجه شدید به این معناست که کاربران دیگر، حداکثر استفاده از آن را برده اند اما جای نگرانی نیست؛ شما باز هم می توانید دامنه (دامین) مورد نظرتان را نیمه رایگان ثبت نمایید فقط کافی است منتظر تغییر کد در همین صفحه باشید.

علاوه بر این شما می توانید با عضویت در پورتال مشتریان نیز شانس خود را امتحان کنید. پورتال نيک در هر ماه ، یک کد تخفیف از طریق ایمیل به اعضاء خود ارسال می کند که کاربران با استفاده از آن می توانند یک هاست کاملا رایگان 6 ماهه برای دامنه خود ثبت نمایند. نتایج آن علاوه براعلام در این صفحه از طریق ایمیل نیز به برندگان اعلام می شود. همچنین در صورتی که در حساب کاربری خود شماره تلفن همراه نیز وارد نموده باشید، نتیجه از طریق پیام کوتاه نیز اطلاع داده خواهد شد.

توجه:کاربرانی که از طریق بیش از یک شناسه کاربری اقدام نمایند چنانچه موفق به ثبت نیمه رایگان دامنه (چه از طریق اکتساب کد و چه از طریق قرعه کشی) شوند دامنه آنها مسدود و به هیچ عنوان قابل بازگشت یا مدیریت نخواهد بود.

         CLIG75V9LCY 
هر کد:

    ویژه ثبت دامنه ir. است.
    هر دامنه را برای مدت یکسال ثبت می نماید.
    صرفا جهت ثبت دامنه اعتبار دارد نه برای تمدید دامنه.

توجه: جهت ثبت دیگر انواع دامنه می‌توانید به صفحه ثبت دامنه های عمومی مراجعه نمایید.
راهنمای ثبت دامنه نیمه رایگان
نام دامنه خود را جهت ثبت در کادر زير وارد نمائيد
www.
خواندن 15052 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 06 اسفند 1395 08:05
محتوای بیشتر در این بخش: لیست دامنه های تاپ »
ads
ads2