سه شنبه, 10 آذر 1394 13:30

کسب در آمد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کسب در آمد از طريق همکاری در فروش

پورتال نيک از تمامي کاربران جهت بازاريابي و همکاري در فروش سرويس هاي هاستينگ مانند ميزباني وب، هاست دانلود و سرور مجازي و غيره دعوت به همکاري مي نمايد

سيستم همکاري در فروش ما به گونه اي است که کاربر در پورتال ما عضو شده و لينک مخصوص به خود را دريافت ميکند و همراه با بنر پورتال نيک در سايت خود قرار ميدهد و به ازاي هر فروش پورسانت دريافت ميکند.

نحوه علکرد سيستم همکاري در فروش:

عملکرد اين سيستم اين گونه است که شما لينک اختصاصي خودتان را همراه با بنر در سايت خود قرار ميدهيد بعد هر بازديد کننده اي که با کليک بر روي بنر ما از سايت شما وارد سايت پورتال نيک شود و خريد انجام دهد سيستم به صورت اتوماتيک 15% پورسانت شما را در ناحيه کاربري خودتان اضافه خواهد کرد و در دوره هاي تمديد سرويس کاربر باز هم پورسانت شما به ناحيه کاربري شما اضافه مي شود يعني وقتي کاربري از لينک شما خريد کند هر زمان که هزينه تمديد سرويس را پرداخت کند پورسانت به حساب شما لحاظ مي شود.

هر بازديد کننده اي که از لينک شما وارد سايت ما شود تا 60 روز اگر خريد جديد انجام دهد حتي اگر بعدا با لينک شما وارد نشده باشد باز هم 15% پورسانت سرويس جديد به ناحيه کاربري شما اضافه مي شود.

زماني که مبلغ پورسانت به 10 هزار تومان رسيد مي توانيد در خواست واريز وجه بديد که در عرض حداکثر 24 ساعت به حساب بانکي شما واريز خواهد شد.

توجه داشته باشيد که پورسانت شما 15% از هر خريد و يا تمديد کاربر ميباشد

مراحل انجام کار:

. در پورتال کاربران عضو بشويد يا اگر عضو هستيد با نام کاربري خودتان وارد شويد

براي عضويت اينجا کليک کنيد

براي ورود اينجا کليک کنيد

توجه داشته باشيد که لازم نيست حتما بنرهاي زير باشد مي توانيد هر مکاني که خواستيد لينک را بديد يا بنر ديگري بسازيد و در سايت قرار بديد

يک روش که مي تواند فروش شما را بالا ببرد قرار دادن لينک به صورت پاپ آپ خواهد بود اگر به متن بالا دقت کرده باشيد هر بازديد کننده اي که با لينک شما وارد شود تا 60 روز اگر خريد کند بدون وارد شدن با لينک شما باز هم پورسانت براي شما محاسبه خواهد شد.

شما با اين روشي که در بالا توضيح داديم مي توانيد به همراه سايتي که داريد درآمد خوب و مادام العمر داشته باشيد

ليست بنر هاي ما:

PortalNic-01  PortalNic-02  PortalNic-05

PortalNic-03

PortalNic-04