پرینت

عکس بدهید تصویر کارتونی تحویل بگیرید

on .

معرفی اپلیکیشن؛

تبدیل عکس به تصاویر کارتونی یکی از فیلترهای جذاب در اپلیکیشن‌های ویرایش تصویر است داکنون توسط Cartoon Photo می‌توانید به سادگی چند لمس تصویرتان را کارتونی کنید.

در گزارش آمده ؛ بارها در مقاله‌های مختلف از اهمیت و محبوبیت عکسبرداری در میان کاربران گفته‌ایم. علاقه‌مندی کاربران به عکسبرداری و ویرایش عکس به قدری است که اپلیکیشن‌هایی که قادر به ایجاد تنوع در عکس‌های ساده و تکراری شده باشند، به سرعت مورد توجه کاربران قرار می‌گیرند و در عرض تنها چند روز، به ده‌ها هزار دانلود دست پیدا می‌کنند. Cartoon Photo اپلیکیشنی جالب برای تبدیل تصاویر یکنواخت به عکس‌های کارتونی است که به بیش از یک میلیون دانلود در پلی‌استور دست پیدا کرده است. همانطور که گفتیم اپلیکیشنی که از پتانسیل بالایی برای تنوع بخشیدن به عکس‌های کاربران برخوردار باشد، مطمئنا مورد استقبال قرار خواهد گرفت و تعداد دانلود ۱ تا ۵ میلیون را نیز می‌توان نشانه‌ای از موفقیت Cartoon Photo در موارد ذکر شده دانست. این اپلیکیشن علاوه بر آنکه می‌تواند عکس‌های قدیمی شما را فراخوانی و تبدیل به تصاویر کارتونی کند، دارای دوربین جداگانه‌ای نیز بوده که می‌توانید تصاویر خود را مستقیما به صورت کارتونی ثبت کنید.
عکس بدهید تصویر کارتونی تحویل بگیرید
 این امر به کمک فیلترهای زنده انجام می‌شود به این معنا که قبل از ثبت هر عکس، می‌توانید ابتدا میان افکت‌های مختلف سوئیچ کنید و تنها پس از انتخاب افکت مورد تایید خود اقدام به ثبت آن کنید. Cartoon Photo از هر دو دوربین پشت و جلو پشتیبانی می‌کند و می‌توانید با هر کدام که مایل بودید اقدام به عکاسی کنید.
عکس بدهید تصویر کارتونی تحویل بگیرید
این برنامه در دو نسخه‌ی پولی و رایگان منتشر شده است که خوشبختانه در نسخه‌ی رایگان اکثر امکانات اصلی در اختیار کاربر قرار گرفته است. نکته‌ی جالبی که در Cartoon Photo وجود دارد امکان اعمال فیلترهای تبدیل بر روی ویدیوها است به طوری که می‌توانید علاوه بر عکس، ویدیوهای خود را نیز به کارتون تبدیل کنید. البته موضوعی که در این بین وجود دارد سطح توقع کاربران از این برنامه است که طبیعتا از چنین اپلیکیشن ساده‌ای، آن هم برنامه‌ای که کار تبدیل را به صورت خودکار انجام می‌دهد نباید انتظار چندانی داشت و استفاده از چنین اپلیکیشن‌هایی بیشتر جهت تنوع و سرگرمی خواهد بود نه تبدیل‌های حرفه‌ای و بی‌نقص. اپلیکیشن Cartoon Photo نیز با وجود آنکه از چندین افکت مختلف برای تبدیل تصاویر برخوردار است و نتایج راضی کننده‌ای نیز تحویل کاربر خواهد داد، با این حال قادر به انجام بی‌نقص و طبیعی این امر نیست و نباید انتظار معجزه از آن داشت. علاوه بر افکت‌های تبدیل عکس به کارتون، فیلترهای دیگری نیز در زمینه‌ی تبدیل تصاویر به نقاشی و ... وجود دارد که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را به همراه دارد.

منبع: زومیت

انتهای پیام/

عکس بدهید تصویر کارتونی تحویل بگیرید

Authors: http://www.yjc.ir

منبع خبر باشگاه خبرنگاران جوان